Konferencja już za tydzień!

Od dzisiaj dostępny jest już pełny program konferencji. Oprócz wykładów odbędzie się także party w sobotę w klubie Turbulencja. W niedzielę po wykładach zapraszamy na Code Sprint.

Program konferencji można przeglądać także za pomocą aplikacji mobilnej dla systemu Android (link do aplikacji)

Ponieważ zgłosiło się dużo osób do prowadzenia wykładów postanowiliśmy zorganizować drugą salę. Wykłady będą w budynku A1 w Auli oraz w sali 329. Wszystkie wykłady będą nagrywane i udostępnione w internecie po konferencji. W tym roku postaramy się lepiej zorganizować kwestię nagrywania obrazu z komputerów prelegentów.

Dla zarejestrowanych uczestników przygotowaliśmy koszulki oraz zestaw gadżetów. Ich ilość jest ograniczona, dlatego zapraszamy na konferencję już w sobotę rano.
 
W czasie konferencji przeprowadzimy kilka konkursów, w których będzie można wygrać:
- książki od wydawnictwa Helion
- szkolenie z systemu Drupal przeprowadzone przez specjalistów z firmy Droptica
- dostęp do kursów wideo w serwisie drupalomania.pl
 
Jeżeli ktoś jeszcze nie ma zarezerwowanego noclegu to zapraszamy do hostelu Centrum http://www.centrumhostel.pl/kontakt.html gdzie można otrzymać zniżkę 10% na hasło “Drupal”. W tym hostelu będą nocować m.in. goście z zagranicy.
 
Osoby, które będą we Wrocławiu w dniach 6-7.04.2013, zapraszamy na zaprzyjaźnioną konferencję dotyczącą systemu Linux: Sesja Linuksowa.
 
DrupalCamp Wrocław 2013 zaczynamy w sobotę 13.04.2013 o godzinie 10:15, musisz tam być!