O konferencji

Drupal Camp Wrocław 2013 to konferencja organizowana dla społeczności CMS Drupal oraz osób zainteresowanych tym oprogramowaniem. Konferencja odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2013. Przez dwa dni (sobota i niedziela)  odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny!
 

Dlaczego Drupal Camp Wrocław?

 

Postanowiliśmy podjąć się organizacji tej konferencji z uwagi na coraz większą popularność CMS Drupal w Polsce, o czym świadczy fakt, że w 2011r wydawnictwo Helion wydało aż 6 książek poświęconych tylko CMS Drupal http://helion.pl/kategorie/webmasterstwo/drupal. Fakt ciągłego wzrostu społeczności programistów i użytkowników tego Open Sourc'owego CMS’a widać także po ilości nowo powstałych portali poświęconych wyłącznie CMS Drupal, serii spotkań społeczności, które miały miejsce w zeszłym roku w różnych częściach naszego kraju http://groups.drupal.org/poland, a także dużej ilości ofert o stworzenie aplikacji właśnie w tej technologii.

 

Do kogo jest skierowana?

Konferencje Drupal Camp są imprezami skierowanymi do społeczności w danym regionie i odbywały się cyklicznie prawie we wszystkich większych miastach w Europie Zachodniej i Środkowej oraz Stanach Zjednoczonych. Są doskonałym miejscem na zapoznanie się z technologią i tworzącymi ją ludźmi.

Odbiorcami konferencji są w szczególności:

 

  • osoby profesjonalnie zajmujące się systemem CMS Drupal
  • twórcy serwisów i aplikacji internetowych
  • pracownicy przedsiębiorstw z branży IT, chętni do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych
  • wrocławskie środowisko akademickie - zarówno studenci, jak i kadra naukowa uczelni wyższych
  • zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, osoby zainteresowane najnowszymi trendami w zakresie tworzenia serwisów internetowych oraz możliwością poznania potencjalnych pracodawców
  •  

Cel konferencji

Celem naszego Campu jest wymiana doświadczeń między specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocję firm związanych z CMS Drupal. To świetne miejsce na pozyskanie nowych pracowników, pracodawców lub klientów. Aktywny udział w konferencji zapowiedziało wielu polskich specjalistów od Drupala.

 

Zostań w kontakcie!

Śledź nas na Twitterze i na Facebooku.
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami kontakt