Druga edycja DrupalCamp nadlatuje!

W dniach 13-14 kwietnia zapraszamy ponownie do Wrocławia na kolejną edycję DrupalCamp Wrocław, konferencji skierowanej do społeczności CMS Drupal w Polsce. Konferencja DrupalCamp Wrocław jest organizowana w celu promocji i popularyzacji Systemu Drupal w Polsce oraz wzmacaniania polskiej społeczności Drupala. 
 
Chcemy, by DrupalCamp Wrocław był imprezą, podczas której można uzyskać rzetelną wiedzę dostarczaną przez najlepszych specjalistów, okazją do zapoznania się drupalowej społeczności, a także miejscem kumulującym pomysły na nowe wydarzenia i projekty. Wszystko to w ramach ideii Free and open source software, bez której nie byłoby całej zabawy.
 
Zapraszamy do aktywnego włączenia się w organizację imprezy, obecnie jesteśmy na etapie zbierania propozycji sesji oraz wysyłania ofert sponsorskich. Jesli masz jakiś pomysł, prosimy o kontakt.

Komentarze

Nie mogę się doczekać ;)

Z ogromną przyjemnością przywołuje w pamięci obrazy z zeszłego Drupalcampa we Wrocławiu, a tu już za chwilę odbędzie się następny. Nie wiecie jak bardzo cieszy mnie fakt, że się odbędzie.
Uważam, że jest to ten jeden event, na który naprawdę warto się wybrać choćby nie wiem co ;)

Po pierwszym campie feedback był tak duży, że przez ponad pół roku nie byliśmy wstanie odgruzować biurek tyle się na nie roboty zwaliło.
Dzięki temu poczyniliśmy kolejne kroki i raz jeszcze uderzyliśmy w Trójmiejskie Przestrzenie z Drupalową nowiną ;) Obecnie nasza grupa liczy 9 członków i zainteresowanie ciągle wzrasta. Niektórzy dzięki współpracy z grupą otrzymali atrakcyjne oferty pracy oraz zlecenia do realizacji.

Drupal staje się co raz bardziej popularny i tym bardziej zachęcam do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Dla mnie osobiście impreza kultowa.